Таксі у світі

Сервіс «Яндекс.Таксі» запущений в Санкт-Петербурзі

Компанія «Яндекс» запускає сервіс «Яндекс.Таксі» в Санкт-Петербурзі — за даними компанії, вартість поїздок для жителів Петербурга буде розраховуватися за відстанню і не буде залежати від пробок, йдеться в повідомленні «Яндекс». Сервіс «Яндекс.Таксі», який дозволяє знайти і замовити найближчим до місця розташування користувача таксі, був запущений в жовтні 2011 року для користувачів в Москві. У пілотному режимі служба працює у Воронежі, Вологді, Казані, Красноярську.

За словами представників «Яндекса», користувачам в Санкт-Петербурзі буде доступний весь функціонал сервісу — визначення місця розташування, відстеження машини по карті, одержання даних про водія і автомобілі.

Особливістю «Яндекс.Таксі» в Санкт-Петербурзі буде система розрахунку вартості поїздки — вона буде залежати не від часу, як у більшості служб таксі в Москві, а від відстані. Це дозволить дізнатися кінцеву вартість поїздки вже при замовленні машини, і вона не зміниться навіть у разі заторів на дорогах.

У Петербурзі «Яндекс.Таксі» співпрацює з трьома найбільшими таксопарками, які в сумі налічують понад 1,3 тисячі автомобілів і планує підключати і інші служби таксі. Нагадаємо, що загальний парк автомобілів сервісу, включаючи Москву і пілотні міста, складає більш 10000 машин, середній час подачі машини — 10 хвилин.

Сервіс «Яндекс.Таксі» можна скористатися через веб-версію або мобільні додатки для iPhone і Android-смартфонів, число завантажень яких перевищує 800 тисяч. Минулого місяця користувачі «Яндекс.Таксі» в Москві отримали можливість оплачувати поїздки банківською картою через мобільний додаток для смартфонів iPhone. РИА Новости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close