Cartoons

За паркуванням у Москві простежать козачі патрулі

З незаконним паркуванням в центрі Москви буде боротися «козача поліція» разом із співробітниками ДІБДР. Про це газеті повідомив «Известия» заступник отамана Центрального козачого товариства Геннадій Колесніков. Загальна чисельність учасників «козачої поліції» складе більше 600 чоловік.За паркуванням у Москві простежать козачі патруліЗ незаконним паркуванням в центрі Москви буде боротися «козача поліція» разом із співробітниками ДІБДР. Про це газеті повідомив «Известия» заступник отамана Центрального козачого товариства Геннадій Колесніков. Загальна чисельність учасників «козачої поліції» складе більше 600 чоловік.
Нагадаємо, пілотна зона платного паркування в Москві почала працювати 1 листопада. Тепер водіям доводиться платити за паркування на Успенському, Петровському, Дмитрівському, Копьевском, Ліховому, Великому, Малому та Середньому Каретному провулках та вулицях Каретний Ряд, Петрівці, Першому, Другому та Третьому Колобовська провулках, Петровському бульварі, Крапивенському і Рахмановском провулках і Петровських лініях . Вартість паркування складе 50 рублів в годину.

Як говориться в листі Мінфіну в уряд РФ, відомство визнало плату за міські парковки неподатковими доходами регіональних бюджетів. Як вважають експерти, бюджет Москви може поповнитися великими сумами. Як повідомив науковий керівник НДІ транспорту і дорожнього господарства Михайло Блінкін, влади можуть отримувати до 50 мільйонів рублів в день. Однак, за його словами, це можливо лише в тому випадку, якщо в цілому буде створено близько 200 тисяч машино-місць, у вартість парковки збережеться на нинішньому рівні.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close