Таксі у світі

У 2014 році в Нью-Йорку на зміну знаменитим жовтим Ford прийдуть нові Nissan NV200

У 2014 році в Нью-Йорку на зміну знаменитим жовтим Ford, що використовувалися для потреб таксі-сервісів протягом 20 років, прийдуть японські мінівени Nissan NV200. Головними пам’яткою Нью-Йорка вважаються його знамениті хмарочоси. Не менш характеризує його і стрімкий темп життя, що протікає на вулицях. Ттысячи автомобілів щільним потоком проносяться по широким авеню Нью-Йорка.

У цьому потоці машин відразу кидаються в очі жовті силуети таксі-кебів. Ці машини марки Ford важко сплутати з чим-небудь ще. Однак, на зміну Ford Crown Victoria незабаром повинні прийдуть мінівени, виробником яких стане японська компанія Nissan Motor.

Ще в минулому році Комісія Нью-Йорка за таксі і лімузинів (New York city’s Taxi and Limousine Commission) вибрала мінівен Nissan NV200 в якості основного автомобіля таксі-сервісів, що дає компанії Nissan право розраховувати на десятирічний контракт на постачання таксі-кебів операторам відповідних служб.

NV200 являє собою досить компактний автомобіль: крім водія, він вміщає чотирьох пасажирів, а в його задній частині розташовується не настільки вже і просторий відсік для багажу.

Втім, Nissan робив ставку радше на комфорт і сучасні технології: до послуг пасажирів “зарядна станція”, що має 12-вільний роз’єм і пару USB-портів. У прозору панель, що відокремлює передні місця від другого ряду, вбудований ЖК-дисплей. Крім того, в інтер’єрі застосовується особливе покриття, яке, як заявляє Nissan, що володіє протимікробними властивостями.

Вже в 2014 році кожен, замовляє таксі в нью-йорку, отримає можливість особисто оцінити NV200. Росбалт

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close