Таксі у світі

У Санкт-Петербурзі відкрилося таксі для геїв

Петербурзьким геям запропонували нову послугу – спеціалізоване гей-таксі. Всі водії автомобілів нової служби таксі – представники секс-меншин. В основному таксисти займаються розвезенням від гей-клубів, але нерідко вони возять людей в аеропорт, і навіть на роботу.

У «гей-таксі» працюють 20 машин. Всі водії проходять суворий відбір. За словами керівників фірми, в основному до них надходять на роботу за рекомендацією знайомих. Персонал перевіряє служба охорони. Керівництво компанії вважає, що натуралу працювати в таких умовах буде важко, оскільки пасажири таксі часто хочуть побалакати, а бесіді гея з гетеросексуалом може не скластися.

З водієм-геєм завжди можна бути впевненим у власній безпеці, і спокійно цілуватися на задньому сидінні, підкреслюють у фірмі. «В інших таксі потрібно думати про реакцію водіїв. Бували випадки, коли геїв просто били. У нас такого немає», – заявляють керівники гей-таксі. За їх словами, за місяць роботи у фірми вже з’явилися постійні клієнти.

Жінок гей-таксі підвозило всього один раз. Проте інтерес є, і незабаром на роботу планують взяти досвідчених водіїв.

Обговорення в форумі: Геї в таксі, ваша реакція?

Зовні відрізнити гей-таксі від звичайного не можна: веселку на борту малювати ніхто не збирається. Офіційно фірма не зареєстрована, користується ліцензією іншого автопарку.

Нападок гомофобів тут не бояться, оскільки всі водії – міцні хлопці, які можуть постояти за себе. До того ж машини обладнані тривожними кнопками. NR2.ru

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close