Таксі у світі

У Москві кожен автомобіль таксі буде контролювати мерія

Московські перевізники і таксисти повинні обладнати свої машини системою ГЛОНАСС, інакше з 1 квітня доведеться платити штрафи. Таке покарання придумала столична мерія за непокору вимогам влади. Мерія Москви зажадала, щоб весь міський наземний транспорт був обладнаний системою ГЛОНАСС. Тим, хто цього не зробить, з 1 квітня доведеться платити штрафи.

Максим Ликсутов, заступник мера Москви: «З 1 лютого всі перевізники повинні працювати з ГЛОНАСС. Якщо вони цього не зроблять, з 1 квітня їх почнуть штрафувати органи ГИБДД і Ространснадзор».

Столичні чиновники вирішили ввести жорсткі стандарти обслуговування пасажирів, але при цьому не будуть за перевізника вибирати марку і модель машини, а ось на ГЛОНАСС наполягають і будуть наполягати.

Нагадаємо, ГЛОНАСС – Глобальна навігаційна супутникова система (ГЛОНАСС, GLONASS) — радянська і російська супутникова система навігації, розроблена на замовлення Міністерства оборони СРСР. ГЛОНАСС призначена для оперативного навігаційно-часового забезпечення необмеженого числа користувачів наземного, морського, повітряного і космічного базування.

Максим Ликсутов: «Ми не будемо диктувати марку машини, ми будемо диктувати оснащеність, радити поставити кондиціонер, систему опалення або кількість посадочних місць».

Мерія взялася не лише за громадський транспорт, але і за таксистів. Їм теж доведеться користуватися системою ГЛОНАСС. З її допомогою столичні власті хочуть стежити за роботою таксі.

Ми хотіли б, щоб всі міські таксі були видні. Тобто через систему ГЛОНАСС ми хочемо бачити, скільки в місті реально працюють таксі. Ви отримаєте номер, і через ГЛОНАСС, який приєднаний до вашого таксометру, ми будемо розуміти, що там працює лічильник – розповів Максим Лискутов.

Чиновники вважають, що усі таксі повинні відповідати певним вимогам, після цього їм дозволять користуватися виділеною смугою, яка поки що призначена для громадського транспорту». Інтерфакс

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close