Таксі у світі

В аеропорту Душанбе (МАД) заробили таксі авіакомпанії Asian Express Airline

У Міжнародному аеропорту Душанбе (МАД) почали працювати сучасні таксі, оснащені електронними лічильниками. Як повідомив прес-секретар МАД Махмадюсуф Шодиев, в цілях підвищення рівня надання послуг пасажирам з початку лютого цього року в столичному аеропорту почали функціонувати таксі компанії Asian Express Airline.

За його словами, компанія закупила ці сучасні автомашини спеціально для пасажироперевезень. М. Шодиев зазначили, що на даний момент працюють 40 таких транспортних засобів: 20 з них курсують вдень, ще 20 – у нічний час доби.

“Особливість цих таксі полягає в тому, що у них в салоні вмонтований лічильник, – сказав він. – В даний час один кілометр проїзду в цих таксі в денний час варто 2,10 сомоні, а в нічний – 2,50 сомоні”.

Шодиев підкреслив, що бажаючі можуть викликати дані таксі по телефону, набираючи номер 16-16. Він додав, що також найближчим часом почнуть польоти літаки авіакомпанії Asian Express Airline.

Нагадаємо, нещодавно міністерством транспорту Таджикистану була зареєстрована нова авіакомпанія Asian Express Airline. У Мінтрансі відзначили, що дана авіакомпанія є приватною і вже пригнала свої літаки західного виробництва в аеропорт Душанбе.

“Поки компанія не отримала маршрутний лист, так як готує відповідні документи для цього, але, можливо, вона отримає дозвільні документи для польотів від авіаційних властей країни вже в березні”, – сказали в Мінтрансі.

Керівництво авіакомпанії складається з громадян Таджикистану, а до складу засновників нової приватної авіакомпанії входять і іноземці. Авіапорт

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close