Cartoons

Прокуратура підтримала підвищення транспортного податку

Контрольно-рахункова палата Москви і столична прокуратура дали позитивну оцінку запланованого підвищення транспортного податку в столиці. Як повідомляє газета «Известия», обидва документи, швидше за все, будуть прийняті у другому і третьому читанні в Мосміськдумі.Прокуратура підтримала підвищення транспортного податкуКонтрольно-рахункова палата Москви і столична прокуратура дали позитивну оцінку запланованого підвищення транспортного податку в столиці. Як повідомляє газета «Известия», обидва документи, швидше за все, будуть прийняті у другому і третьому читанні в Мосміськдумі.
Нагадаємо, в кінці жовтня законопроект про підвищення транспортного податку сьогодні був прийнятий Мосміськдумою в першому читанні. Згідно з документом, дія якого починається з 1 січня 2013 року, зростає збір зі всіх легкових автомобілів, двигуни яких могутніше 70 кінських сил.

Найсерйозніша зміна торкнеться власників малопотужних машин. Так, транспортний податок для автомобілів з двигунами потужністю до 100 к.с. хочуть збільшити чи не в два рази. За кожну кінську силу доведеться платити 12 рублів замість колишніх семи. Власників автомобілів, які потрапляють під інші встановлені категорії потужності, можуть змусити доплачувати в середньому по п\’ять карбованців за кожну кінську силу. При цьому автомобілі потужністю до 70 л.с., як і колись, не оподатковуються.
У категорії від 100 до 125 к.с. транспортний податок складе 25 рублів замість нинішніх 20 рублів за кінську силу; за машини з двигуном потужністю від 125 до 150 к.с. – 35 рублів замість 30 рублів; від 150 до 175 к.с. – 45 рублів замість 38 рублів; від 175 до 200 к.с. – 50 рублів замість 45 рублів; від 200 к.с. до 225 к.с. включно – 65 рублів замість колишніх 60 рублів. При цьому категорію більш потужних автомобілів (понад 225 к.с.) законопроект не зачіпає, транспортний податок для них залишиться колишнім – 75 рублів за кожну кінську силу в діапазоні від 225 до 250 кінських сил і 150 рублів за автомобілі потужністю більше 250 кінських сил.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close