Таксі у світі

Яндекс.Таксі: об’єднання з Яндекс.Гроші, розрахунок пластиковою карткою

Тепер користувачі Яндекс.Таксі можуть оплачувати свої поїздки за безготівковим розрахунком. На початковому етапі така можливість доступна в мобільному додатку Яндекс.Таксі для iPhone. Безготівкову оплату вже зараз приймає кожна друга машина, яка працює з Яндекс.Таксі в Москві.

Першими новий спосіб розрахунків впровадили «Таксі-Ритм», Taxi@SMS, «Сіті-Мобіл» і «Таксик». Щоб сервіс надіслав саме їх автомобіль, потрібно при замовленні вказати спосіб оплати.

Як розповів керівник сервісу Яндекс.Таксі Лев Волож, перерахування коштів таксопаркам забезпечує сервіс онлайн-платежів Яндекс.Гроші. Щоб оплачувати поїздки картою, потрібно один раз прив’язати її до Яндекс.Грошам, а потім користуватися тільки командою «Оплатити» в меню програми на своєму смартфоні, знімаючи таким чином проблему нестачі готівки і відсутність здачі. І навіть чайові водієві ви можете заплатити за безготівковим розрахунком.

Платіжний сервіс дозволяє швидко і безпечно відправляти кошти таксопаркам, не передаючи реквізити банківських карт. Таксопарки із запуском сервісу заощадили 50 млн рублів тільки на те, що їм не довелося купувати термінали для зчитування карт.

Зараз Яндекс.Таксі приймає банківські картки для оплати поїздок по Москві. Надалі така можливість з’явиться і в інших містах, де працює Яндекс.Таксі (в пілотному режимі сервіс запущений у Вологді, Воронежі, Казані, Красноярську), на інших мобільних платформах і на taxi.yandex.ru.

У Москві Яндекс.Таксі працює з 26 жовтня 2011 року. Сервіс доступний в мобільному додатку для iPhone і Android (до теперішнього моменту завантажено понад 600 тис. додатків), а також на сайті taxi.yandex.ru.

Кожен день на зв’язку з сервісом знаходиться в середньому 3000 водіїв, готових прийняти замовлення. Сервіс об’єднує 150 партнерських служб і 10 000 машин – третина від зареєстрованих у столиці 25 тис. легальних таксі.

Яндекс.Таксі отримує до 10 000 замовлень на день. 70% з них надходить від власників iPhone. Середній час очікування замовленої машини – рекордні для Москви 10 хвилин. За Кермом

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close