Таксі у світі

На Ставропіллі виявлено понад 300 порушень у діяльності таксі

На Ставропіллі виявлено понад 300 порушень у діяльності таксі. Як повідомили в прес-службі мінтрансу Ставропольського краю, припинено діяльність 65 таксі. Міністерством транспорту Ставропольського краю спільно з крайовим главком МВС проводиться спільна робота з виявлення порушень у діяльності таксі. Так, на 20 лютого міжвідомча група виявила 323 факту порушення, за якими порушено адміністративне провадження. При цьому загальна сума штрафів склала майже 7 мільйонів рублів.

Також, із залученням податкових органів спільно з крайовим Управлінням ГИБДД ГУ МВС Росії і міністерством транспорту Ставропольського краю з 1 жовтня 2012 року на території Ставропілля проводилися цільові профілактичні заходи, спрямовані на виявлення осіб, які займаються перевезенням пасажирів і багажу легковими таксі, без правовстановлюючих документів та дозволів на здійснення цього виду діяльності.

З підрозділів ГИБДД отримано 1 тисяча 479 повідомлень, в результаті розгляду яких видана 1 тисяча 98 приписів про усунення порушень вимог про відповідність транспортних засобів встановленої колірній гамі, винесено 74 ухвали про порушення адміністративного провадження, складено 55 протоколів, винесено 11 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 11.14.1 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення. Сума штрафів становить 243 тисячі рублів. Також міністерством транспорту регіону прийнято рішення про призупинення 65 дозволів на здійснення діяльності з перевезення пасажирів та їх багажу легковими таксі.

Нагадаємо, що тільки за перші два тижні 2013 року в ході перевірок таксі співробітниками ДАІ було видано 200 приписів про порушення закону – відсутність жовтого кольору.

Як раніше писав експертний канал, крім жовтого кольору кузова також діють санкції за належну екіпіровку автомобіля. Так, порушенням правил перевезень пасажирів і багажу легковим таксі є:

– відсутність у салоні легкового таксі інформації, передбаченої правилами перевезень пасажирів і багажу автомобільним транспортом, та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на водія в розмірі однієї тисячі рублів; на посадових осіб – до десяти тисяч рублів; на юридичних осіб – від тридцяти тисяч рублів.

– Невидача пасажиру касового чека або квитанції у формі бланка суворої звітності, передбачених правилами перевезень пасажирів і багажу автомобільним транспортом та підтверджують оплату користування легковим таксі, та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на водія в розмірі однієї тисячі рублів; на посадових осіб – до десяти тисяч рублів; на юридичних осіб – від тридцяти тисяч рублів.

– відсутність на транспортному засобі, що використовується для надання послуг з перевезення пасажирів і багажу, кольорографічного схеми легкового таксі і помаранчевого розпізнавального ліхтаря на даху зазначеного транспортного засобу, та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на водія в розмірі трьох тисяч рублів; на посадових осіб – до десяти тисяч рублів; на юридичних осіб – від п’ятдесяти тисяч рублів. ФедералПресс

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close