Таксі у світі

У Барселоні презентували сучасний підхід до послугами таксі – SmartTaxi

У Барселоні презентували сучасний підхід до послугами таксі і дозволять пасажирам користуватися безкоштовним Wi-Fi доступом в інтернет, заряджати свої телефони і робити покупки прямо з салону автомобіля. Перший прототип дуже схожий на звичайний планшет, який відкриває пасажиру доступ до онлайн-контенту, повідомляють інформаційні агентства.

Прототип розробила компанія Admira і в кінці лютого поточного року представила широкій публіці. Основна мета проекту – відповісти потребам суспільства і зробити послуги таксі в Барселоні більш конкурентноспроможними на технологічному рівні. Мер Барселони Хав’єр Тріас високо оцінив потенціал такого підходу до сфері послуг таксі і підкреслив, що це має поліпшити якість життя городян.

За допомогою даного пристрою пасажир буде бачити рекламу, користуватися безкоштовним Wi-Fi доступом в інтернет, здійснювати покупки, безкоштовно заряджати мобільні пристрої і отримувати доступ до QR-кодами.

Прототип SmartTaxi був представлений на прикладі моделі Nissan NV200, нового фургона, що продається по всій Європі. Але представники компанії Admira підкреслили те, що технологію можна адаптувати до будь-якої моделі таксі.

Що стосується вартості установки такого “нововведення”, то вона становить 1500 євро на один автомобіль. Однак, на презентації запевнили таксистів у тому, що це вигідна інвестиція, адже таким чином з’явиться нове джерело доходу – реклама.

Компанія Admira будує великі плани на майбутнє і розглядає варіанти поширення свого “нововведення” на міжнародному рівні.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close