Cartoons

У Псковській області не залишиться «недоторканних» водіїв

Губернатор Псковської області Андрій Турчак доручив зняти з адміністративного транспорту всі номери спеціальної серії «ТОВ». Як пояснили в адміністрації регіону, таке рішення спрямоване проти «недоторканних» водіїв.У Псковській області не залишиться «недоторканних» водіївГубернатор Псковської області Андрій Турчак доручив зняти з адміністративного транспорту всі номери спеціальної серії «ТОВ». Як пояснили в адміністрації регіону, таке рішення спрямоване проти «недоторканних» водіїв.
«У регіоні недоторканних водіїв бути не повинно. Всі номери серії «ТОВ» повинні бути зняті з адміністративного транспорту, і або знищені, або передані іншим службам, наприклад, швидкої допомоги або прибиральним машинам », – цитує губернатора РІА Новини.
А. Турчак заявив, що необхідно викорінити практику, коли інспектори ДПС не зупиняють транспорт з «недоторканними» номерами, з якими їздять не тільки чиновники, але і приватні особи.

Глава області попросив начальника регіонального управління МВС Бориса Говоруна проаналізувати, скільки водіїв, які керували автомобілями, закріпленими за адміністрацією та депутатами, були затримані за порушення правил дорожнього руху і управління транспортом в стані алкогольного сп\’яніння.
Місяць тому губернатор Псковської області зробив навіювання своєму водієві про необхідність дотримання ПДР після появи публікації в одному з місцевих ЗМІ. У статті говорилося, що автомобіль, на якому їздить голова регіону, порушив правила дорожнього руху. Факт виїзду на зустрічну смугу зафіксував відеореєстратор одного з місцевих журналістів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close