Таксі у світі

У Баку дорожня поліція оштрафувала 39 водіїв таксі

Державна дорожня поліція Міністерства внутрішніх справ Азербайджану провела рейди проти водіїв автобусів і таксі – порушників правил дорожнього руху. В ході рейдів було оштрафовано 39 водіїв таксі, які зупинили машину на автобусній зупинці. При цьому 7 водіїв були оштрафовані за таке порушення вже вдруге за кілька днів.

Чотири автомобілі таксі, що заважають нормальній зупинці автобусів, були евакуйовані. Як повідомив завідувач відділом по зв’язках з громадськістю Управління державної дорожньої поліції Головного управління поліції Баку полковник-лейтенант поліції Вагіф Асадов, рейди пройшли біля станцій метро «Азадлиг проспекти» і «Гянджлик».

Під час перевірки документів водіїв автобусів було виявлено, що 8 водіїв не мають права керувати автобусом через відсутність відповідної категорії, а 6 водіїв сіли за кермо, взагалі не маючи прав. 14 водіїв були оштрафовані за зупинку автобусів поза зупинок, Всі виявлені порушники були оштрафовані в адміністративному порядку. Рейди будуть продовжені. 1news.az

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close