Таксі у світі

У Москві нелегальних таксистів будуть ловити мобільні групи

В рамках угоди про взаємодію між Департаментом транспорту і розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Москви і УГІБДД ГУ МВС Росії по Москві ухвалено рішення про створення мобільних груп, які націлені на виявлення нелегальних таксистів у різних частинах міста та залучення їх до адміністративної відповідальності. Затверджено їх склад, вироблена схема функціонування і правила взаємодії між учасниками груп, повідомляє прес-служба відомства.

В кінці лютого 2013 р. перші групи вже приступили до роботи. Мобільні групи, що функціонують у 12-ти адміністративних округах, зможуть притягати до адміністративної відповідальності перевізників, що здійснюють нелегальне візництво.

Головне завдання, поставлене Департаментом транспорту і розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури р. Москви і УГІБДД ГУ МВС Росії по р. Москві — реалізація послідовних кроків по забезпеченню безпечного пересування по місту москвичами та гостями столиці, створення комфортабельних умов і зручності їх використання.

Боротьба з нелегальними перевізниками повинна проводитися під пильним громадським контролем, оскільки лише спільними консолідованими зусиллями міської влади і суспільства можливо домогтися підвищення якості, зручності й безпеки послуг таксі.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close