Таксі у світі

У Санкт-Петербурзі припинено діяльність 5 нелегальних таксі

Співробітниками комітету з транспорту уряду Санкт-Петербурга спільно з Управлінням транспорту МВС Росії по Санкт-Петербургу і Ленінградської області припинено незаконну діяльність по перевезенню пасажирів 5 нелегальних таксі. Про це 13 березня повідомили в міському комітеті з транспорту.

В ході проведення оперативно-профілактичного рейду була проведена перевірка таксі, що пропонують свої послуги на залізничному вокзалі Нового Петергофа.

Контролюючими органами виявлено ряд підприємців, у яких відсутній дозвіл на перевезення пасажирів і багажу. Крім того, водії нелегальних таксі не проходили обов’язковий передрейсовий технічний і медичний огляд, а відповідно поїздка не завжди була безпечною для пасажирів.

Тепер водіям, які будуть здійснювати перевезення без відповідного дозволу, доведеться серйозно замислитися про наслідки порушення федерального законодавства, що передбачає штрафи для водія – в розмірі 5 тисяч рублів, для керівників компанії – 50 тисяч рублів і для юридичних осіб – 200 тисяч рублів.

Подібні перевірки комітету з транспорту у сфері таксомоторних перевезень будуть проводитися на постійній основі у всіх районах міста з досвіду організації рейдів по боротьбі з нелегальними перевізниками на маршрутах громадського транспорту. Посилення міри відповідальності перевізників є важливим кроком на шляху до створення якісного контрольованого ринку таксі в Санкт-Петербурзі. REGNUM

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close