Таксі у світі

Безкоштовна доставка п’яних ірландців додому – акція таксі в Сан-Франциско

У Сан-Франциско одна з приватних компаній таксі вирішила провести безкоштовну акцію по доставці додому п’яних ірландців, які відзначали День святого Патрика, 17 березня. Про це повідомив регіональний сайт телеканалу CBS. Безкоштовною послугою могли скористатися всі ірландці з 10 вечора неділі по 4 ранку понеділка (з 7 до 13 понеділка по Києву) за умови, що вони згадають ім’я спонсора акції – юридичної компанії, що займається дорожніми інцидентами.

Ірландські гуляння починаються урочистими ранковими парадами, а потім плавно перетікають в багатогодинні бурхливі гуляння в пабах з піснями і танцями, що одного разу навіть викликало дорікання мера Нью-Йорка Майкла Блумберга. Градоначальник, однак, під тиском обуреної громади змушений був принести свої вибачення за нетактичные висловлювання з приводу давніх народних традицій кельтів. У Сан-Франциско в цьому році королем ірландського параду був сам мер міста Едвін Чи.

Зазначимо, в одному тільки Нью-Йорку, за оцінкою влади, у святковому костюмованому параді на честь святого Патріка взяли участь близько двох мільйонів ірландців. РИА Новости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close