Таксі у світі

Перша партія електротаксі EL LADA відправлена в Ставропольський край

22 січня 2013 року АВТОВАЗ відвантажив перші п’ять електромобілів EL LADA з партії, виробленої для Ставропольського краю в відповідності з угодою, підписаною в серпні 2012 року. АВТОВАЗ і Уряд Ставропольського краю спільно здійснюють перший в Росії масштабний проект практичного використання легкових електромобілів.

EL LADA вперше почнуть працювати в режимі реальної експлуатації на курортній території Кавказьких мінеральних вод (КМВ) як екологічний громадський транспорт – таксі. Вся партія електромобілів (90 машин), замовлена адміністрація Ставропольського краю в рамках пілотного проекту, поставляється в Кисловодськ.

Перші п’ять EL LADA направляються для відпрацювання технології експлуатації, підготовки і навчання персоналу при взаємодії з фахівцями Автовазу.

У листопаді 2012 року електромобіль EL LADA пройшов комплекс випробувань на території КМВ та Ставропілля, продемонструвавши високі експлуатаційні характеристики. Машина тоді була представлена керівництву Ставропольського краю, губернатор Валерій Зеренков протестував EL LADA і давши гідну оцінку параметрів електромобіля, підкреслив хороші перспективи використання в регіоні.

EL LADA – електромобіль на платформі автомобіля LADA Kalina (універсал), розроблений АВТОВАЗом і вироблений в даний час дрібними серіями під замовлення.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close