Таксі у світі

Грецький таксист проїхав мільйон кілометрів

Грецький таксист Георг Вассілакіс проїхав на своєму автомобілі мільйон кілометрів. Як повідомляє портал Left Lane, грек придбав дизельний Mercedes-Benz E270 CDI 2003 року випуску і з тих пір транспортний засіб не міняв.

За словами Вассилакиса, на автомобілі до цих пір встановлений оригінальний п’ятициліндровий мотор, що працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою перемикання передач. При цьому великих проблем при експлуатації автомобіля не виникло, хоча таксисту все ж довелося поміняти інтеркулер, зчеплення і окремі деталі турбонагнітача.

Що ж стосується самого пробігу, то він застиг на позначці 999 999 кілометрів, але, як стверджує Василакис, насправді машина пройшла приблизно 1 030 000 кілометрів.

Цікаво, що якщо дані підтвердяться, греку вдасться поміняти свій автомобіль на новий E-клас за невелику доплату. За даними центру Mercedes Classic Center попередній рекорд пробігу належить іншому грецькому таксисту — Грегориосу Сачинидису.

Той у свій час проїхав на своєму Mercedes-Benz W114 240D близько 4,5 мільйона кілометрів і успішно обміняв його на новий C200 CDI. В даний час автомобіль-рекордсмен зберігається в музеї Mercedes-Benz.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close