Таксі у світі

У Громадській палаті обговорили майбутнє московського таксі

Департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Москви представив заходи щодо реформування ринку таксі в Москві на слуханнях у Громадській палаті Росії. За даними, отриманими від прес-служби відомства, в ході зустрічі заступник керівника департаменту Дмитро Пронін обговорив реформу ринку таксі Москви з представниками таксомоторних компаній, профспілок таксистів та інших некомерційних організацій.

Учасники слухань обговорили необхідність заходів по боротьбі з нелегальними перевізниками, створення преференцій для легальних таксі і регулювання ринку таксомоторних послуг, включаючи введення вимог до водіїв і автомобілів. Члени робочої групи також озвучили пропозиції щодо створення спеціальної комісії по боротьбі з так званими “бомбилами” та гарячої лінії для передачі відомостей про нелегальних перевізників.

За словами Проніна, Москва знаходиться в самому початку шляху створення ефективної системи таксомоторних послуг в Москві. “Майбутнє – за легальним таксі: впізнаваним, які працюють за єдиними тарифами і мають значні переваги перед незаконними перевізниками”, – заявив чиновник. Серед преференцій для легальних таксі, які зазначив Пронін – створення близько трьохсот безкоштовних стоянок таксі в Москві, допуск на вокзали та аеропорти, а також надання субсидій на заміну автопарку.

За словами представника департаменту, з 1 серпня планується введення в дію закону про єдиний вигляді московського таксі, і з цього часу отримати новий дозвіл на перевезення зможе тільки жовте таксі, що відповідає всім новим вимогам до таксомоторних компаній. Для полегшення переходу на нові умови роботи вжито ряд заходів: державне субсидування заміни частини автопарку, придбаної в лізинг, проведення переговорів з автовиробниками про можливості “зворотного викупу” автомобіля та встановлення полуторогодового строку на адаптацію до нових вимог, зазначалося на засіданні.

Обговорення цих заходів продовжиться в ході наступних слухань, уточнили в департаменті. ИА REGNUM

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close