Таксі у світі

Перші електро-таксі El Lada виходять на дороги Ставропілля

«АвтоВАЗ» доставив перші п’ять електромобілів El Lada в Кисловодськ, де вони будуть працювати в якості таксі. До початку курортного сезону в регіоні будуть їздити вже 90 таксі-електромобілів El Lada, замовлених Урядом Ставропольського краю у «Автовазу».

До речі, проект частково субсидується з бюджету Ставропольського краю. Реалізує компанія отримала субсидію – 35 млн. рублів, з яких 3,5 млн. піде на організацію інфраструктури для електромобілів, в тому числі – станції їх заправки і обслуговування.

«Ініціатива Ставропольського краю по впровадженню вітчизняних електромобілів в регіоні – прорив. Ми починаємо практичне масштабне використання легкового електротранспорту в Росії», – заявив президент «Автовазу» Ігор Комаров.

Нагадаємо, восени минулого року електромобіль El Lada пройшов комплекс випробувань на території Кавказьких мінеральних вод і Ставропілля.

«Наше продуктивну співпрацю з урядом і представниками бізнесу Ставропольського краю дозволило реалізувати проект, який демонструє нові можливості Автовазу. Тепер ми можемо «обкатувати» наші технології в реальних умовах і враховувати отриманий досвід у своїх подальших розробках», – зазначив віце-президент з технічного розвитку «Автовазу» Євген Шмельов.

El Lada – електромобіль на платформі автомобіля Lada Kalina (універсал), розроблений АВТОВАЗом і вироблений в даний час дрібними серіями під замовлення. Його маса становить 1200 кг. Він здатний розвивати швидкість до 140 км/год. Для пробігу в міському режимі на відстань до 150 км електромобілю вистачає нічний восьмигодинний зарядки від звичайної розетки. Автоцентр

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close