Таксі у світі

Лондон відмовиться від знаменитих чорних кебів

Традиційні лондоские кеби, що давно стали одним із символів британської столиці, скоро підуть у минуле. Влада Лондона вирішили замінити їх на мінівени Mercedes-Benz Vito і Nissan Motor NV200. Як повідомляє Bloomberg, таксисти поставилися до цього нововведення негативно.

«Я подивився на Nissan і Mercedes, проблема в тому, що це невпізнанні моделі. Лондонські таксі не повинні бути повсякденними автомобілями. У Vito ви такі ж, як і всі інші», – заявив виданню Джон Діксон, кэбмен з двадцатишестилетним стажем.

Втім, сюрпризом ці новини ні для кого не стали, так як виробник лондонських таксі, компанія Manganese Bronze Holdings, раніше вже повідомляла про те, що чорні кеби зникнуть з вулиць Лондона.

Сьогодні в Лондоні налічується майже 23тысячи ліцензованих таксі. Ще близько 1,4 тисячі нових кебів реєструється кожен рік.

Проблеми автовиробника Manganese Bronze Holdings загострилися на початку жовтня, коли компанія була змушена відкликати 400 автомобілів нової моделі TX4 і призупинити їх продажу через несправності в рульовому управлінні. Як заявили представники компанії, призупинення продажу обернулося великими матеріальними втратами».

Чорні лондонські кеби не міняли свій дизайн протягом 54 років, ставши впізнаваним символом міста. Їх спосіб часто використовується у фільмах, книжках, листівках і туристичних путівниках. km.ru

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close