Таксі у світі

У 2013 році на привокзальних площах Москви введуть єдиний тариф таксі

Єдиний тариф для таксі, які працюють на привокзальних площах Москви, планується запровадити з 2013 року, повідомив в четвер представник столичного департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури.

“З метою врегулювання тарифів і зручності для пасажирів з наступного року департамент транспорту вийде з ініціативою врегулювати ціни для легальних перевізників, які стоять біля вокзалів”, – сказав співрозмовник агентства.

Він пояснив, що вартість проїзду буде складатися з єдиної посадкової вартості, а далі буде розраховуватися в залежності від часу, проведеного в дорозі. При цьому співрозмовник агентства зазначив, що поки тариф невідомий.

Він також розповів, що зараз у пасажирів, від’їжджають від Ленінградського і Ярославського вокзалів, часто виникають проблеми з тим, щоб зловити таксі з-за вузького проїзду.

Мер Москви Сергій Собянін, активно взявся за вирішення транспортних проблем, вирішив навести порядок у роботі таксі. Одним із заходів боротьби з “бомбилами” стала організація автоматизованих парковок для легальних таксі біля столичних вокзалів. Паркування на Ярославському вокзалі автоматизували першої, вона запрацювала з 1 жовтня. На початку листопада заробила парковка на Ленінградському вокзалі. РИА Новости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close