Таксі у світі

Робота таксі під контролем депутатів

Комітет Законодавчих Зборів Кіровської області по енергетиці, ЖКК, будівництва, транспорту і зв’язку продовжує контролювати те, як виконуються федеральні закони і закони області, що регулюють діяльність юридичних осіб та індивідуальних підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів, багажу легковим таксі.

Головою комітету Ст. Н.Жениховым отримана наступна інформація від голови департаменту дорожнього господарства і транспорту А. В. Запольських:

Співробітниками ДАІ складено 46 адміністративних матеріалів за порушення, допущені при здійсненні діяльності при перевезенні пасажирів і багажу легковим таксі. З них:

– за ст. 12.3 ч. 2.1 (перевезення пасажирів і багажу легковим транспортним засобом, що використовується для надання послуг з перевезення пасажирів і багажу, водієм, що не мають при собі дозвіл на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі), – 14.

Співробітниками ООПАЗ УОООП УМВС РФ по Кіровській області виявлено та складено 43 адміністративні протоколи за адміністративні правопорушення у сфері незаконної підприємницької діяльності.

Співробітниками департаменту дорожнього господарства і транспорту в сфері своєї компетенції складено 48 адміністративних матеріалів.

Підготовлений і погоджений з прокуратурою Кіровської області план перевірок індивідуальних підприємців та юридичних осіб на 2013 рік.

Розроблено проект закону «Про внесення змін до законів Кіровської області «Про порядок здійснення контролю за додержанням юридичними особами та індивідуальними підприємцями вимог, що пред’являються до здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі на території Кіровської області» та «Про адміністративної відповідальності в Кіровській області».

Підготовлено і прийнято новий порядок подання заяв, видачі та переоформлення дозволів на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі, затверджений Постановою Уряду Кіровської області від 9.10.2012 № 174/592.

Підписані угоди про взаємодію у сфері діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі між Урядом Кіровської області і Урядами республік Комі, Удмуртської, Марій Ел, Урядом Пермського краю, Нижегородської, Костромської, Вологодської областей. zsko.ru

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close