Таксі у світі

В Узбекистані таксі без розпізнавальних знаків оголошені поза законом

В Узбекистані всі легальні таксі повинні бути обладнані ліхтарем оранжевого кольору на даху, а на їх борт повинні бути нанесені шашечки. Ці норми містяться в поправки до законодавства, які вступили в силу з січня цього року.

В Узбекистані Кодекс про адміністративну відповідальність доповнено нормою, що визначає відповідальність за порушення вимог щодо оснащення таксі єдиними розпізнавальними знаками.

Відтепер посадові особи, відповідальні за технічний стан і експлуатацію транспортних засобів, випустили на лінію таксі, не оснащені єдиними розпізнавальними знаками чи оснащені ними з порушенням встановлених вимог, будуть каратися штрафом у розмірі від 5 до 7 МРЗП (від $150 до $210).

У розпізнавальні знаки лінійних таксі входить наявність на машині ліхтаря оранжевого кольору з написом TAXI, з чорними квадратами розташованими в шаховому порядку, букви T, назва компанії-перевізника і спеціального державного номери.

Лінійні таксі всередині також повинні бути обладнані ліхтарем зеленого кольору, з інформаційною табличкою із зазначенням імені та фотографії водія, розцінки за 1 км, реквізити перевізника, дані про ліцензії, лічильником, терміналом для платежів через картку і засобами радіозв’язку.

Згідно із законом, якщо водії таксі навмисне відмовляються використовувати розпізнавальні знаки, хоча повністю ними оснащені в установленому порядку, або перевозять пасажирів на таксі з пошкодженими знаками, для них передбачено штраф від 1 до 3 мінімальних розмірів заробітної плати ($30-$90). Головне

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close