Таксі у світі

Іспанія: Криза породила розквіт нелегального таксі

Недавня криза в секторі таксі в Барселоні висунув на перший план одну із самих гострих проблем у секторі — розквіт нелегального таксі. Фахівці вказують на стрімке зростання числа неофіційних таксистів, а від офіційних таксистів надходять численні скарги з проханням вжити термінові заходи, націлені на боротьбу з цією проблемою.

“Влада не може допустити, щоб ми сиділи вдома без роботи, в той час як за нас будуть працювати люди, які не мають ліцензії, не платять податки і не повідомляють про свої доходи”, — говорить розгніваний представник Taxi Companys, Педро Гарсія.

“Криза збільшила кількість проблем у секторі загалом і створив сприятливі умови для розвитку піратських таксі”, — додав він.

В інтернеті легко можна знайти пропозиції доїхати на нелегальному таксі від центру Барселони до аеропорту Ель Прат всього за 15 євро. Це майже в два рази менше вартості офіційного таксі. Як правило, такі водії набирають відразу по кілька пасажирів, щоб не залишитися в збитку.

Представники Координатора таксі Барселони El Institut Metropolità del Taxi повідомили, що спільно з поліцією намагаються виявляти подібні випадки, однак обчислити неофіційне таксі досить важко, оскільки мова йде про самих звичайних автомобілях, на яких немає ніяких розпізнавальних знаків. Справа

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close