Таксі у світі

Карта “Вокзали Росії” – безкоштовна стоянка таксі біля вокзалів

Московські легальні таксі тепер зможуть отримати карту “Вокзали Росії” для безкоштовного паркування біля вокзалів. Як повідомляє прес-служба Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці, відомство спільно з Дирекцією залізничних вокзалів ВАТ “Російські залізниці” приступають до видачі карт.

Індивідуальні підприємці при пред’явленні оригіналу дозволу та оригіналу паспорта індивідуального підприємця отримують картки у спеціальному пункті видачі карток на Ярославському вокзалі (в окремому павільйоні на першому поверсі, в центрі вокзалу).

Юридичні особи отримують картки в управлінні організації та контролю легкових пасажирських таксомоторних перевезень Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста.

Крім того, юридичні особи і індивідуальні підприємці, які отримали вказані дозволи в Московській області, можуть отримати картки “Вокзали Росії” в пункті видачі карток на Ярославському вокзалі, після направлення заявки на електронну адресу. Термін видачі картки – до 10 днів з моменту подачі заявки.

Заявка заповнюється у довільній формі, з обов’язковим зазначенням повного найменування перевізника, номера дозволу, номера бланка дозволу, марки, моделі, державного реєстраційного знака транспортного засобу.

До кінця поточного року система запрацює на шести столичних вокзалах: Казанському, Ленінградському, Ярославському, Київському, Павелецькому і Курськом. РБК

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close