Таксі у світі

На вокзалах у Москві відкриють свій call-центр для замовлення таксі

Зробити комфортною і безпечною поїздку на таксі з вокзалу до будинку і зворотно залізничники планують. В наступному році вокзали столиці повинні об’єднати під своїм дахом кращих таксистів міста.

Як розповів «МК» начальник сектору комунікацій Дирекції залізничних вокзалів Дмитро Писаренко, на всіх вокзалах планується запустити пілотний проект — відкрити єдиний call-центр, який буде працювати тільки з легальними таксомоторними компаніями столиці, добре себе зарекомендували.

— Така служба буде дуже зручна для людей, які тільки приїхали в столицю і їм терміново потрібно таксі, — розповідає Дмитро Писаренко. — Людина просто набере номер телефону, і диспетчер відразу знайде саму близьку до вокзалу машину.

За словами фахівця, найголовніше — залізнична служба візьме на себе всю відповідальність за перевезення пасажира, за його безпеку в дорозі. І у випадку аварії навіть виплатить постраждалому страховку. Крім того, пасажир буде впевнений, що водій таксі не накрутить зайвого за проїзд. Ціни будуть помірними і чітко визначеними.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close