Таксі у світі

Альберт Енштейн – живий і здоровий, підробляє таксистом в Нью-Йорку

Альберт Енштейн – живий і здоровий, а ще заробляє собі на життя таксуванням в Нью-Йорку. Фотографію людини, який виглядає точнісінько як великий вчений, виклав один з користувачів інтернету.

Фото таксиста опублікував один з інтернет-користувачів. Людина під ніком shark153 написав: “Я взяв таксі до Пенн-стейшн (Пенсільванський вокзал), і водій виглядав якось дивно”. Шофер повторив гримасу нобелівського лауреата з висунутим язиком, відбиту на відомій фотографії.

В інтернет-виданні зазначили, що нічого не знають про водія-двійника, але схожість між ними очевидно.

Фотографія викликала бурхливу реакцію в Мережі. Хтось навіть висунув версію, більше схожу на сценарій фантастичного фільму. Нібито Енштейн вдалося здійснити стрибок в часі.

“Розмірковуючи над можливістю подорожувати в часі, Ейнштейн облаштувався із групою обраних вчених в пустелі і там розробив надсекретний проект під назвою “Квантовий стрибок”. Щоб довести спроможність своєї теорії, Ейнштейн зробив крок у машину часу і зник. Він прокинувся в майбутньому, страждаючи від часткової втрати пам’яті. Тут він стрибає з одного життя в іншу, змінюючи хід речей, які одного разу пішли не так, і сподівається, що наступний його стрибок перенесе його додому”. The Inquistr

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close