Таксі у світі

Правила для таксі в Курській області змінили

До постанови адміністрації Курської області, регламентує правила видачі та переоформлення дозволу на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі в Курській області, внесено зміни. Відповідні документи були підписані губернатором Курської області Олександром Михайловим.

Як пояснила директор ОКУ «Центр транспортних послуг» Тамара Волобуєва, тепер індивідуальні підприємці і юридичні особи для отримання дозволу повинні представляти перелік з п’яти документів (раніше було дев’ять).

Крім того, подавати заявки можна через портал державних послуг. А встановлювати таксометр необхідно в разі, якщо користування легковим таксі визначається на підставі встановлених тарифів, виходячи з фактичного відстані перевезення та (або) фактичного часу користування таксі.

Крім цього, тепер дозволено використовувати автомобілі, надані на підставі договору оренди. Скорочені і строки розгляду та проходження документація на отримання дозволу. Замість колишніх 45 днів до 30 днів. Зміни торкнулися і загального стажу. Тепер стаж водія легкового таксі повинен бути не менше 3 років (раніше було 5 років). Один для одного

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close