Таксі у світі

Renault підготувала Logan і Fluence для таксі в Москві

Згадавши про те, що першими таксомоторами в Москві 20-х років XX століття були саме Renault, французька компанія переобладнала під потреби таксі Logan і Fluence. Пропозиція Renault для таксомоторних парків включає в себе дві версії – Logan в комплектації Prestige 1,6 л і Fluence – Dynamique 2 л.

Автомобілі оснащуються спеціальним обладнанням та мають додаткові розпізнавальні елементи – жовтий колір кузова і знак таксі.

На автомобілі встановлюється GPS-ГЛОНАСС, комплекс моніторингу та управління перевезеннями (комп’ютер-планшет з інтерактивною картою міста і системою підтвердження та відстеження замовлення).

Є також таксометр, касовий апарат, термінал оплати банківською картою, мультимедійна система з wi-fi. Для безпечного перевезення пасажирів з дітьми встановлюється дитяче сидіння з кріпленням Isofix.

За 2011-2012 рік понад 10 000 автомобілів Renault продано спеціалізованим компаніям, що надають послуги на ринку таксомоторних послуг, з них на моделі Logan і Fluence припадає більше восьми тисяч.

Раніше повідомлялося, що в якості таксі в Москві передбачалося використовувати електричну версію Fluence Z. E. ЗаРулем

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close