Таксі у світі

Повітряне таксі на вертольоті Eurocopter – Ростов-на-Дону

У станиці Ольгинська Ростовської області авіакомпанія “Ютейр” і аероклуб “Доступне небо” провели презентацію нового спільного проекту “Повітряне таксі на вертольоті Eurocopter”. На заході була представлена послуга повітряного таксі на легкому багатоцільовий вертоліт Eurocopter AS 355N авіакомпанії “Ютейр”. Запрошені здійснили пробні польоти, оцінивши переваги цього засобу пересування.

Вертоліт Eurocopter AS 355N вміщує 5 пасажирів і розвиває швидкість до 278 км/год, Дальність польоту – 740 км.

Це новітня модифікація успішного сімейства дводвигунових вертольотів Ecureuil. Машина сертифікована по категорії А, тобто може продовжити набір висоти і горизонтальний політ навіть при відмові одного двигуна. Вертоліт ідеально пристосований до суворих російських умов, може експлуатуватися при температурах від -40 до +35 °С. Модель призначена для виконання різноманітних транспортних завдань у цивільній сфері.

Послуга повітряного таксі доступна в Ростові всім бажаючим в аероклубі “Доступне небо”. Пасажири можуть здійснити індивідуальні перельоти по півдню Росії на умовах погодинної оренди. Це може бути трансфер до/з аеропорту, оглядова екскурсія над містом, бізнес-поїздка, тур на полювання і риболовлю. Можливе оформлення подарункового сертифіката на політ, який буде доречний подарунок до дня весілля, ювілей, день народження, для ділових партнерів і т. д.

“Ютейр” – найбільша в світі авіакомпанія за величиною і вантажопідйомності вертолітного флоту, використовує парк з більш ніж 350 вертольотів різних типів – переважно сімейства “Миль” і Eurocopter. Вертольоти компанії обслуговують клієнтів на 4 континентах.

Основні замовники вертолітних робіт “Ютейр” в Росії – провідні нафтогазові компанії, з якими авіакомпанія співпрацює протягом більше 40 років. З 1991 року “Ютейр” є основним постачальником авіатранспортних послуг для гуманітарних місій ООН. Можливості парку і професіоналізм персоналу “Ютейр” забезпечують високу якість і безпеку авіаційних робіт будь-якого ступеня складності у всіх географічних і кліматичних зонах планети.

Аероклуб “Доступне небо” заснований у 2008 році. Керівник – Марк Шульман. Головним стратегічним завданням роботи аероклубу є розвиток малої авіації в Ростовській області і на півдні Росії в цілому. utair

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close