Таксі у світі

Закохану парочку відправили до в’язниці за секс в таксі

Британку Ребекку Блейк та ірландця Конора МакРедмонда чекає депортація після відбування покарання за ґратами. Суд міста Дубай засудив коханців до позбавлення волі на 3 місяці за “перепихон” на задньому сидінні таксі. Солодка пара викликала таксі в 23:00 вечора.

На той момент Ребекка і Конор були вже добряче п’яні. Як з’ясувалося в ході слідства, розігріватися алкоголем вони почали ще з обіду. Чоловік попросив таксиста відвезти їх в готель, де він жив. Під час поїздки водій глянув у дзеркало і побачив, як його пасажири займаються сексом.

Зверху на ній нічого не було. Вона сиділа у чоловіка на колінах, рухалася вгору і вниз, а ще стогнала, як жінки під час сексу”, – розповів на суді таксист Касер Хан.

Побачивши, чим займаються його пасажири, він зупинився, як тільки зустрів патрульну машину поліції на вулиці, підійшов і попросив глянути, що там у нього робиться на задньому сидінні.

“Вони продовжували займатися сексом ще чотири хвилини, поки я не зупинив їх, постукавши в вікно.

Жінка почала одягатися. На ній не було білизни. А у чоловіка були спущені штани нижче колін і розстебнута сорочка”, – додав поліцейський.

Крім того правоохоронець додав, що МакРедмонд пропонував йому хабар. Незважаючи на пікантні подробиці порушення, захист британської пари наполягає на виправданні.

“Та вони ж не закінчили. Які можуть бути докази, що вони займалися сексом у таксі, а не просто цілувалися? У слідства їх немає”, – наполягає адвокат Аль Шамарі. Втім вирок все ж був не на користь коханців. Після відбуття 3 місяців у в’язниці їх чекає депортація. The Daily mail

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close