Таксі у світі

У Санкт-Петербурзі можуть обмежити кількість автомобілів таксі

У Законодавче збори Санкт-Петербурга есером Олексієм Палиным внесений законопроект про контроль за перевезенням пасажирів і багажу легковим таксі. Він установлює процедуру видачі дозволу на зайняття діяльністю з перевезення пасажирів і багажу.

Так, усі зареєстровані виконавчими органами влади таксі повинні виділятися наклейками-шашечками контрастного кольору, а також наявністю помаранчевого ліхтаря на даху автомобіля. Сам дозвіл видається строком на п’ять років.

Крім того, проект закону передбачає можливе введення максимального числа легкових таксі, яке повинно враховувати чисельність населення міста, рівень забезпеченості населення послугами громадського транспорту та розвитку вулично-дорожньої мережі. Згідно з внесеним документом, у разі, якщо заяв на вирішення діяльності з перевезень буде більше, ніж максимально дозволену кількість таксі, видача дозволів буде здійснюватися за результатами аукціонів.

Голова некомерційного партнерства “Таксі Груп” Юрій Вейков зазначив, що даний законопроект є формальним переписуванням федерального закону:

“Місту, перш за все, варто потурбуватися системою державного регулювання транспортної інфраструктури. У нас немає жодної парковки для таксі та туристичних автобусів поруч з музеями, біля Московського вокзалу всього 8 місць, – каже Вейков. – Також немає жодної нормальної системи розрахунку максимальної кількості таксі. При цьому отримати дозвіл у нас не може тільки ледачий”. Фонтанка

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close