Таксі у світі

За оцінками туристів в Лондоні найкраще таксі світу

Лондонські таксі п’ятий рік поспіль визнано найкращими у світі за даними опитування мандрівників. Якість послуг таксі оцінювали близько півтора тисяч туристів з 28 країн. Учасникам опитування запропонували визначити лідерів по таким показникам, як чистота, знання місцевості, якість їзди, дружелюбність, безпека, доступність і ціна.

Лондонські кеби здобули перемогу, отримавши 11 відсотків голосів респондентів. Їх водії ввічливі з туристами і відмінно орієнтуються в місті. Крім того, таксі в Лондоні лідирують за категоріями чистоти, безпеки та якості їзди.

Серед недоліків мандрівники відзначили високу вартість таксомоторних послуг в столиці Туманного Альбіону. Таксі Нью-Йорка і Токіо, що зайняли друге і третє місце, набравши 6,4 і 5,6 відсотка голосів відповідно.

Мандрівники також розповіли, чим зазвичай займаються в таксі. Більше половини – 56 відсотків – просто сплять. Чверть (26 відсотків) хоч раз цілувалися на задньому сидінні. А 19 відсотків опитаних використовують перепочинок, щоб причесатись або поправити макіяж. Російським туристам не до сну і романтики: наші люди на таксі найчастіше строчать смс, пишуть е-мейли або розмовляють по телефону.

Складено список найбільш незвичайних речей, забутих в машинах. Крім телефонів, плеєрів та гаманців, таксисти знаходили на задніх сидіннях нижня білизна, обручки, сиру рибу і навіть живу черепаху. Один російський пасажир похвалився, що одного разу залишив у таксі свою арфу.

Найбільше грошей на таксі витрачають жителі Австралії, найменше – італійці. Середні витрати на машини в Росії на місяць – не більше 1250 рублів. На батьківщині росіяни рідко користуються перекладними: всього вісім відсотків опитуваних не бояться ловити бомбив. Зате за кордоном наші роблять це набагато частіше (33 відсотки опитуваних), укладає GEO. Правда

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close