Таксі у світі

Водне таксі закривається на зимові канікули

Петербурзькі аквабусы відпочинуть до наступної навігації. Рух по всім чотирьом водних лініях буде остаточно закрито до 1 листопада.

Таке рішення прийнято за обопільною згодою міського комітету з транспорту і компанією ТОВ «Інтер-яхт Сервіс», що займалася обслуговуванням маршрутів цього порівняно нового для Петербурга транспорту.

Сторони погодилися, що в зв’язку зі стійким погіршенням погодних умов і ослабленням пасажиропотоків 20 жовтня закривається рух водних автобусів на лініях «Невська» і «Центральна». «Приморська лінія» припинить обслуговування пасажирів, 29 жовтня, слідом за нею припиниться навігація і для «Курортної лінії», яка закривається 31 жовтня.

Підбиттям підсумків діяльності аквабусов транспортники планують зайнятися на початку листопада. На нараді будуть заслухані статистичні дані про пасажироперевезеннях, озвучений розмір субсидій, отриманих від міста на розвиток ліній водного маршрутного таксі, а також перспективи розвитку проекту в умовах майбутньої навігації 2013 року. Петербуржець.ру

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close