Таксі у світі

Водій таксі в Дубаї зобов’язаний знати ази екстреної медичної допомоги

Управління швидкої допомоги і Корпорація таксі економічного і фінансового центру ОАЕ міста Дубай прийняли рішення про додаткової обов’язкової підготовки водіїв таксі для надання екстреної медичної допомоги та реанімації постраждалих на міських автомагістралях, пише еміратська газета Gulf news.

“Ми займаємося підвищенням рівня обізнаності в суспільстві. Ця міра приймається в рамках загальної програми підвищення ефективності надання першої медичної допомоги на робочому місці – в даному випадку водії працюють на дорогах і зможуть надавати допомогу, в тому числі потерпілим в ДТП”, – заявляють в Управлінні.

Очікується, що таксистів також проконсультують щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях і навіть навчать проводити серцево-легеневу реанімацію, у тому числі з використанням дефібрилятора.

“Машини “швидкої” не завжди можуть у найкоротший час потрапити до потребують медичної допомоги на дорогах, і володіють навичками реанімації водії служби таксі, що працює цілодобово сім днів у тиждень, зможуть надати нам величезну підтримку”, – впевнені в Управлінні швидкої допомоги Дубая.

У Дубаї пасажирів щодня перевозять понад 3,5 тисячі машин таксі. За даними дубайського Управління швидкої допомоги, в першій половині 2012 року медики служби понад 4,5 тисячі разів виїжджали до людей із захворюванням нирок і серцево-судинної системи. При цьому близько 5% викликали “швидку” не перебували в критичному стані і не потребували госпіталізації – цим людям допомогу могли б надати кваліфіковані “добровольці”.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close