Таксі у світі

У таксі в Ризі забирали ліцензії

Комісія Ризької думи з ліцензування комерційних пасажирських перевезень на три місяці призупинила дію ліцензії трьох таксомоторних компаній — Transporta grupa Rīgas Taxi, Elite Taxi і Ormanis. Провинилися фірми протягом місяця не були ліквідовані виявлені Службою держдоходів порушення, пов’язані з бухгалтерією та трудовими договорами, з-за чого утворилися борги по податках.

Представник компаній Transporta grupa Rīgas Taxi і Elite Taxi Івета Силионова зазначила у розмові з порталом Nozare.lv, що рішення комісії буде однозначно оскаржено, так як воно завдає шкоди репутації та роботи в цілому.

Ще три таксомоторні компанії — TAXI, Apvienība Taxi і STO — поки уникли призупинення ліцензії на роботу в Ризі. Вони подали свої заперечення, які будуть розглянуті протягом місяця. Бізнесмени також можуть звернутися в суд.

Як вже раніше писав портал DELFI, Комісія з ліцензування комерційних пасажирських перевезень дала шести працюючих в Ризі таксомоторних компаній місяць терміну на усунення констатованих Службою держдоходів і Службою контролю Департамету повідомлення РД порушень.

Підприємствам було дано місяць на усунення порушень та виконання зобов’язань перед державою. В іншому випадку з 1 листопада дію ліцензій компанія Transportu grupa Rīgas Taxi, Elite Taxi, Apvienība Taxi, Taxi, Ormanis Taxi і STO обіцяли призупинити на три місяці або до того моменту, поки СГД не відкличе свої претензії, повідомив представник Ризької думи Угис Видаускис.

Більшість перерахованих фірм пов’язані з підприємцем Геннадієм Аксьоновим, в тому числі компанія, яка досі працювала в аеропорту “Рига”.

Присутні на засіданні комісії представники таксофирм не згодні з докорами СГД, вказуючи, що служба має при розрахунках незрозумілими методами, а в багатьох порушення винні самі водії таксі.

Як раніше повідомлялося, Служба держдоходів 18 вересня закликала Департамент повідомлення РД розглянути питання про анулювання ліцензії шести таксомоторних компаній.

Зокрема, в листі СГД сказано, що в ході перевірки ризьких таксомоторних компаній за 2010 і 2011 роки з’ясувалося, що зазначені підприємства не повністю враховували доходи, працевлаштовували працівників без трудових договорів, не в повній мірі вказували час роботи і розраховували заробітну плату, яка була нижче, ніж по галузі. Delfi

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close