Московським таксистам видадуть картки для паркування біля вокзалів


Московські легальні таксі тепер зможуть отримати карту «Вокзали Росії» для безкоштовного паркування біля вокзалів. Як повідомляє прес-служба Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці, відомство спільно з Дирекцією залізничних вокзалів ВАТ «Російські залізниці» приступають до видачі карт.Московським таксистам видадуть картки для паркування біля вокзалів
Московські легальні таксі тепер зможуть отримати карту «Вокзали Росії» для безкоштовного паркування біля вокзалів. Як повідомляє прес-служба Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці, відомство спільно з Дирекцією залізничних вокзалів ВАТ «Російські залізниці» приступають до видачі карт.

Визначений наступний порядок видачі карт: індивідуальні підприємці при пред\’явленні оригіналу дозволу і оригіналу паспорта індивідуального підприємця отримують карти в спеціальному пункті видачі карт на Ярославському вокзалі (в окремому павільйоні на першому поверсі, в центрі вокзалу); юридичні особи отримують карти в управлінні організації та контролю легкових пасажирських таксомоторних перевезень Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури м. Москви. Термін видачі карти – до 10 днів з моменту подачі заявки.
До кінця 2012р. система запрацює на шести столичних вокзалах: Казанському, Ленінградському, Ярославському, Київському, Павелецькому і Курськом.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close