Таксі у світі

Реклама таксі через sms-повідомлення визнана УФАС неналежній

Реклама послуг таксі, що розсилається за допомогою sms-повідомлень без згоди одержувача, визнана Свердловським УФАС неналежної. Як пояснюють у прес-службі антимонопольного відомства, справу було порушено у відношенні ТОВ «Девино Телеком» за фактом розповсюдження реклами («Катайся дешево! Поїздка по місту 50 руб до 1 км!!! 3117311») без згоди абонента на отримання рекламних повідомлень.

«Абонентський номер, на який надходили повідомлення, є номером sms-центру ВАТ «Вимпелком», через які в мережі «Білайн» проходять всі sms-повідомлення.

Рекламорозповсюджувачем реклами є ТОВ «Девино Телеком». Розсилка здійснювалася з використанням платформи ТОВ «Дексофт» компанією ТОВ «Сяйво»», – пояснюють в управлінні ФАС по Свердловській області.

Між ТОВ «Дексофт» і ТОВ «Сяйво» був укладений договір про надання послуг, згідно якого sms – розсилка здійснюється від імені таксі з метою повідомлення своїх клієнтів. Обов’язковою умовою договору є пункт про необхідність отримання згоди від абонентів на повідомлення їх за допомогою повідомлень. При цьому «Сяйво» самостійно здійснювало розсилку без дотримання зазначеного умови.

Свердловське УФАС Росії визнало рекламу, поширену «Сяйво» в період з 9 березня 2012 року по 23 серпня 2012 року, неналежної, що порушує ч. 1 ст. 18 закону про рекламу. ТОВ «Сяйво» отримало припис про припинення порушення рекламного законодавства. НЕП

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close