Таксі у світі

Ціни на послуги таксі почали рости

Вологодські таксисти почали піднімати ціни на свої послуги. У одних на це вплинули зміни в законодавстві, в інших – зростання цін на паливо, а у третіх ціни ломлять безсовісні працівники. В одному з популярних таксі обласного центру ціни виросли ще з початку осені.

– Поїздки подорожчали в усіх напрямках. Приблизно на 15 відсотків стали більше брати, – розповів «Комсомолці» перевізник. – Причина в законі «Про таксі». Самі розумієте, стало менше машин, от і ціна вища.

В іншому таксі керівництво поскаржилося на високі ціни на бензин. З цієї причини вартість поїздки піднімали двічі.

– По місту за послуги нашого таксі вологжани стали платити на 10 рублів більше. Ціна на бензин за останні два місяці вже три рази ціна піднімалася! – нарікає директор фірми-перевізника. – І те, що пишуть, ніби паливо подорожчало на 0,2 відсотки – не правда ж. Копійок на 15 ціна піднімається щотижня, куди це годиться.

Ціни на бензин у Вологодській області, дійсно, встигли вирости тричі. Але не всі таксі з-за цього стали збільшувати тарифи на перевезення. А окремо взяті водії використовують інформацію про подорожчання бензину в корисливих цілях.

– Буквально вчора я їхала додому звичним маршрутом на таксі, послугами якого завжди намагаюся користуватися, – розповіла «Комсомолці» вологжанка Юлія. – Водій взяв з мене 100 рублів, а не 80, як зазвичай. Я обурилася, але молодий чоловік відповів, що з минулого тижня їх фірма підняла ціни на перевезення з-за зростання цін на паливо.

Між тим, керівництво цієї компанії не підтвердило інформацію про зростання тарифів.

– Водій, який обдурив клієнта, буде покараний, – пояснили в диспетчерській. – На послуги нашого таксі цін не піднімали, найближчим часом не збираємося. За перевезення по місту ми, як і завжди, беремо від 80 до 130 рублів.

В основному таксі підвищують тарифи або відразу у всіх напрямках, або тільки усередині міста, залишаючи ціну за поїздку у віддалені мікрорайони без змін. КП

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close