Таксі у світі

Депутати Госсобрания прийняли проект “закону про таксі”

У п’ятницю депутати Госсобрания (Іл Тумен) прийняли в першому читанні проект “закону про таксі”, повідомляє прес-служба парламенту. У повідомленні наголошується, що закон про таксі на федеральному рівні був прийнятий у вересні 2011 року. Якутія і Інгушетія – єдині регіони, де подібні закони ще не прийняті.

У законопроекті, прийнятому депутатами Госсобрания (Іл Тумен) визначено порядок здійснення регіонального контролю у сфері перевезень пасажирів і багажу, вимог.

Згідно законпроекту легкове таксі повинно мати на бічних поверхнях кузова цветографическую схему, представляє собою композицію з квадрати контрастного кольору, розташованих у шаховому порядку і розпізнавальний ліхтар оранжевого кольору на даху.

Крім того, таксі повинні бути обладнані таксометром.

Водій легкового таксі повинен мати водійський стаж не менше трьох років. А власники таксофирм повинні забезпечувати технічне обслуговування і ремонт легкових таксі, а також контролювати проходження водіями легкових таксі передрейсового медичного огляду.

Відповідно до законопроекту, постійним контролем за діяльністю таксі буде займатися спеціально створений відділ при Міністерстві транспорту і дорожнього господарства республіки.

За інформацією міністра транспорту і дорожнього господарства Якутії Насіння Винокурова, в даний час на території Якутії налічується близько 7500 одиниць транспортних засобів, залучених до перевезення пасажирів на легковому таксі. У Якутську на 90 таксомоторних служб доводиться 2500 автотранспортних засобів.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close