Таксі у світі

Штрафи за нелегальне візництво підвищать до 500 тисяч рублів

У Міністерстві транспорту розробили поправки до законодавства, що дозволяють багаторазово збільшити штрафи для водіїв, що займаються приватним візництвом на несправних машинах. В даний час недобросовісного приватника можуть зобов’язати виплатити не більше 30-40 тисяч рублів за цей вид правопорушення.

За відомостями, які потрапили в розпорядження “Російської газети”, чиновники мають намір підвищити розмір максимального штрафу до 500 тисяч. Контроль за справністю транспортних засобів, що використовуються для перевезень, буде покладено на Ространснадзор. Передбачається проведення планових (рейдових) перевірок автобусів, трамваїв і приватних автомашин.

Напередодні мер столиці Сергій Собянін пообіцяв і далі боротися з нелегальним візництвом. У Москві за останні півроку у незаконних бомбив було вилучено понад 400 автомобілів.

Нагадаємо, з 1 вересня 2011р. перевезення пасажирів легковими таксі може здійснюватися тільки на підставі спеціального дозволу, що видається владою регіону Росії. У Москві видачею дозволів займається департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури.

Документ видається безоплатно та діє протягом п’яти років на території Москви і Московської області. Автомобілі повинні бути обладнані спеціальними кольорографічними схемами (шашечками) і розпізнавальним ліхтарем оранжевого кольору. Водійський стаж таксиста повинен бути не менш трьох років. РБК

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close