Таксі у світі

У Москві з’явилася перша автоматизована парковка для таксі

На Комсомольській площі 11 жовтня відкрили першу автоматизовану паркування для таксі. «Поки автоматизована паркування працює в тестовому режимі. Бар вміщає 12 машин. Скористатися нею зможуть всі таксомоторні компанії, а також приватні візники, які отримали офіційну акредитацію. А ось нелегалам в’їзд на неї закритий. Влада підкреслює, що все це робиться для безпеки і зручності пасажирів»,- говориться в повідомленні.

Як зазначив начальник управління організації та контролю таксомоторних перевезень Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Москви Дмитро Пронін така послуга зроблена, щоб пасажир, виходить з вокзалу, який прибув в столицю, відразу потрапляв на лінію таксі і мав простий, безперешкодний, і найголовніше – зрозумілий вигляд.

«Це допоможе пасажирові сісти в будь-яку першу-ліпшу машину і спокійно звідси виїхати. На сьогоднішній день такої ситуації не було», – сказав Пронін.

Зазначимо, що не виключено, що введення автоматизованих парковок дозволить знизити ціни на перевезення. В експерименті беруть участь кілька таксомоторних компаній. Їм видано близько 500 спеціальних карток для користування парковкою. У тестовому режимі він буде працювати до 22-го жовтня, після такі ж стоянки з’являться на всіх московських вокзалах.

Нагадаємо, що автоматизовані парковки для таксі з’являться на п’яти столичних вокзалах до кінця 2012 року. Раніше мер Москви Сергій Собянін доручив сформувати міський реєстр офіційних таксі, створити для них спеціальні міські стоянки і ввести знак “Московське міське таксі”. Вечірня Москва

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close