Cartoons

У Москві відкрили п\’ять нових виділених смуг


У Москві відкрилося п\’ять нових виділених смуг для громадського транспорту. Про це повідомила прес-служба Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці.У Москві відкрили п'ять нових виділених смуг
У Москві відкрилося п\’ять нових виділених смуг для громадського транспорту. Про це повідомила прес-служба Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці.
Нові смуги розташовані на ділянці від Комсомольського проспекту до проспекту Вернадського (Зубовський бульвар – Ленінський проспект), на проспекті 60-річчя Жовтня до МКАД (на ділянці від ул.Гарібальді до станції метро \”Коньково\”), на Варшавському шосе (від МКАД до 1 -го мікрорайону Щербинки), на Алтуф\’євському шосе (від сигнального проїзду до МКАД), а також на вул.Велика Каменярі до МКАД (на ділянці від 3-го Крутицького пров. до Нагатинській вул.).

У прес-службі зазначають, що досвід використання виділених смуг дозволяє з упевненістю говорити про їх затребуваності. За підрахунками фахівців департаменту, в середньому швидкість руху громадського транспорту на даних ділянках збільшилася на 20-30%, пасажиропотік зріс на 15%. Крім того, покращилися умови безпеки руху громадського транспорту і умови посадки і висадки пасажирів на зупиночних пунктах.
«До введення виділених смуг ці ділянки, в основному, використовувалися для несанкціонованого паркування», – додають у департаменті.
З 2011р. в Москві введено в експлуатацію 15 ділянок вулично-дорожньої мережі, де організовані виділені смуги для громадського транспорту. Нагадаємо, виділені смуги на дорогах Москви почали обладнуватись з 2009р.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close