Таксі у світі

Керівник служби таксі спійманий на хабарі

Ввечері 27 вересня співробітниками відділу економічної безпеки і протидії корупції МО МВС Росії «Лесозаводськ» був затриманий власник приватної фірми таксі, що здійснює діяльність у Кіровському районі Примор’я. Бізнесмен, індивідуальне якого підприємство працювало без ліцензії, запропонував співробітникові поліції сприятливо «вирішити питання» щодо подальшої діяльності компанії за певну суму.

Водіїв малого підприємства вже кілька разів штрафували за порушення ст. 12.5 КоАП РФ «Керування транспортним засобом при наявності несправностей або умов, при яких експлуатація транспортних засобів заборонена». Про це повідомили у прес-служба

Підприємливий громадянин вранці вийшов на співробітника органів внутрішніх справ, з яким, на його думку, проблему можна було успішно врегулювати, і запропонував зустрітися на одній з вулиць селища Кіровський. Поліцейський повідомив про каверзним корупційному пропозицію своїм колегам з відповідної служби місцевого відділу внутрішніх справ. Процедура передачі грошей проходила під пильним контролем поліцейських. При вручення хабара зловмисник був затриманий.

Матеріал направлений в слідчі органи для прийняття процесуального рішення щодо хабародавця. Vladtime

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close