Таксі у світі

Бомбив заганяють в правове поле

У Ставропольському краї всерйоз взялися за нелегальних перевізників. Регулярні рейди по виявленню громадян, які незаконно надають послуги таксі, проводяться податківцями спільно з представниками районних адміністрацій та співробітниками ДПС ГИБДД.

У минулому році в ході перевірок виявлено 70 випадків здійснення підприємницької діяльності без реєстрації в загальновстановленому порядку.

За 6 місяців 2012 року виявлено 11 таких випадків, і до кінця року ця тенденція буде підтримуватися: у другому півріччі заплановані спільні заходи з працівниками муніципальних утворень по виявленню і запобіганню незаконної підприємницької діяльності у сфері транспорту.

Перевезення пасажирів у легковому таксі за готівку може здійснюватися або із застосуванням таксометра з вбудованою ККТ, включеної до Держреєстру ККТ і зареєстрованою в податковому органі. Або із застосуванням таксометра, обладнаного автоматизованою системою друку бланків суворої звітності. При здійсненні пасажирських перевезень повинні видаватися документи, що підтверджують оплату: касовий чек або бланк суворої звітності.

Варто пам’ятати, що відповідальність за невидачу чека ККТ або БСО передбачена у вигляді попередження або накладання адміністративного штрафу. Для громадян – від 1500 до 2000 рублів; для посадових осіб – від 3000 до 4000 рублів; для юридичних осіб – від 30 000 до 40 000 руб. Індивідуальні підприємці в даному випадку прирівнюються до посадових осіб.

Тема нелегальних перевізників в числі інших піднімалася на нараді, присвяченій ситуації на ринку праці, проведеному в квітні цього року заступником голови Уряду Росії, повпредом Президента РФ в ПКФО А. Хлопоніним. Результатом наради стало посилення контролю у сфері незаконної підприємницької діяльності. mk

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close