Таксі у світі

Кількість легальних таксі в Москві зросла вдвічі

За минулий рік з моменту прийняття Закону про таксі в столиці було вдвічі збільшено кількість легальних таксі, повідомив мер Москви Сергій Собянін на нараді з питань розвитку московського транспортного вузла. Він розповів, що рік тому були серйозні дебати з таксі.

“Були пропозиції, що взагалі нічого не треба: це ринок, який сам себе відрегулює. За 20 років він так себе відрегулював, що у нас взагалі зникло легальне таксі”.

Ми будемо продовжувати розвивати інфраструктуру легальних таксі, щоб сприяти його розвитку і продовжувати жорстко контролювати нелегальне візництво, для того щоб москвичі отримали комфортне і зрозуміле обслуговування, – заявив Собянін.

Градоначальник привітав московський уряд з видачею 20-тисячного дозволу на здійснення таксомоторної діяльності в Москві, яке було вручено керівнику транспортної компанії “956”.

Нагадаємо, видача дозволів на здійснення таксомоторної діяльності в столиці розпочалася 15 липня 2011 року. За цей час число легальних таксистів у місті збільшилася з 9 тисяч до 20 тисяч. Молнет

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close