Таксі у світі

В’їзд на таксі стоянки вокзалів Москви зроблять автоматизованим

В’їзд для стоянки таксі на залізничних вокзалів Москви до кінця 2012 року зроблять автоматизованим – парковка на Ярославком вокзалі стане першою, де з’явиться нове обладнання, повідомляє сайт столичного департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури.

Мер Москви Сергій Собянін, активно взявся за вирішення транспортних проблем, вирішив навести порядок у роботі таксі: сформувати міський реєстр офіційних таксі, ввести знак “Московське міське таксі”, а також створити для них спеціальні міські стоянки.

З 1 липня 2012 року, згідно з федеральним законом, за відсутність ліцензії на роботу стягують штрафи, таксистів-нелегалів штрафують на 5 тисяч рублів. Столична влада планує також створити базу даних легальних таксі, які будуть мати право в’їзду на примикає до залізничних вокзалів територію, щоб виключити перебування там “бомбив”.

“Уряд Москви спільно з дирекцією залізничних вокзалів ВАТ “РЖД” в період з 1 по 10 жовтня 2012 року розпочинає співпрацю в галузі забезпечення доступу офіційного таксі на спеціалізовані стоянки привокзальних територій. В рамках пілотного проекту в’їзд автомобілів таксі на спеціалізовану лінію паркування перед Ярославським вокзалом буде здійснюється з використанням пластикової картки “Вокзали Росії”, – йдеться в повідомленні.

У матеріалі уточнюється, що проект, присвячений опрацювання технічної сторони організації автоматизованого контролю доступу на територію стоянок таксі, триватиме близько трьох тижнів і до кінця 2012 року запрацює на всіх столичних вокзалах. Система буде вводитися по мірі готовності парковок, їх технічним облаштуванням займається ВАТ “РЖД”.

Учасниками пілотного проекту є дві таксомоторні компанії – “Командир” і “Нове жовте таксі”. Для їх потреб на початковому етапі видано 300 спеціалізованих карт. Після закінчення проекту безкоштовні карти доступу будуть видані всім юридичним особам та індивідуальним підприємцям, які отримали дозвіл на здійснення таксомоторної діяльності, наголошується в повідомленні.

“Інформація про порядок і графік видачі електронних карток буде розміщена на офіційних сайтах департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Москви і дирекції залізничних вокзалів ВАТ “РЖД”. Для зручності користувачів організований call-центр: +7 (499) 788 7788″, – додається в матеріалі. РИА-Новости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close