Cartoons

Страховики хочуть визначати збитки від ДТП по інтернету


Кілька страхових компаній Росії введуть в наступному році сервіс, за допомогою якого будуть визначати збитки від ДТП по інтернету. Як повідомляє газета «Известия», водії через систему особистих кабінетів зможуть надсилати фото та документи про ДТП. Через деякий час власник транспортного засобу отримає направлення на ремонт.Страховики хочуть визначати збитки від ДТП по інтернету
Кілька страхових компаній Росії введуть в наступному році сервіс, за допомогою якого будуть визначати збитки від ДТП по інтернету. Як повідомляє газета «Известия», водії через систему особистих кабінетів зможуть надсилати фото та документи про ДТП. Через деякий час власник транспортного засобу отримає направлення на ремонт.
Однак на початковій стадії цей проект буде розрахований виключно на водіїв, які живуть у великих містах і застрахували свої машини по каско. «Зараз клієнт на сайті може бачити всю інформацію про своїх полісах і страхових випадках по каско за останні три роки, вводити обставини ДТП, дані учасників та пошкодження автомобіля. Наступний крок – зробити можливим прикріплення фотографій і документів », – пояснив виданню віце-президент по клієнтському сервісу« Ренесанс страхування »Олександр Харагезов.

Додамо, напередодні депутати фракції ЛДПР внесли законопроект, в якому пропонується дозволити водіям, що потрапили в незначне ДТП і прийшли до взаємної згоди щодо врегулювання його наслідків, залишати місце аварії, не чекаючи приїзду співробітників ДІБДР.
«Законопроект спрямований на вдосконалення російського законодавства і на зменшення бюрократичних проблем для громадян Росії, які потрапили в дорожньо-транспортну пригоду», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close