Таксі у світі

Hopper – таксі-скутери в Амстердамі

З 1 жовтня в Амстердамі почав працювати новий вид громадського транспорту, який не тільки екологічно чистий, але й досить моторний. Це перше в Європі таксі-електроскутер, що отримало назву – Hopper. Поїздка на ньому обійдеться пасажиру всього лише в два з половиною євро.

У столиці Нідерландів діє метрополітен, ходять автобуси і трамваї. Всі ці засоби пересування вважаються надійними. Однак у старі райони центру міста дістатися на них неможливо, а в інших місцях ситуація ускладнюється численними дорожніми пробками.

Тепер на допомогу городянам буде приходити спритний Hopper.

Рубен Бюгельс, директор служби таксі Hopper – «Hopper – перший в Європі вид громадського транспорту такого роду на індивідуальній основі. Ми переробили звичайний електроскутер в Норрег. До весни 2013 року ми плануємо відкритися в інших великих містах Голландії і за її межами».

Високотехнологічний Hopper оснащений навігаційною системою, смартфонами, закріпленими на приладовій панелі, а також планшетом, який знаходиться позаду пасажира і показує рекламні ролики.

Максимальна швидкість, яку може розвинути двоколісний таки – 25 кілометрів на годину. Повністю зарядженої батареї электроскутеру вистачить на 130 кілометрів шляху. Знайти найближчий вільний Hopper допоможе спеціальний додаток для мобільних телефонів. Також можна діяти по-старому – просто зателефонувати і викликати таксі.

Проект The Hopper наполовину профінансував Triodos Bank. Цей незалежний банк владывает кошти в соціальні проекти, а також проекти по захисту навколишнього середовища. NTD

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close