Таксі у світі

«Таксі по лічильнику?» – опитування жителів Томська

Про це повідомляє прес-служба облдуми. На офіційному сайті парламенту стартував інтернет-опитування «Таксі по лічильнику?». Відвідувачам порталу пропонується висловити свою думку про те, що потрібно зобов’язати усіх перевізників обладнати автомобілі таксометрами, і про те, машини повинні бути пофарбовані в єдину колірну гаму.

В даний час робоча група комітету облдуми з економічної політики продовжує обговорення поправок до закону «Про вимоги до перевезень пасажирів легковими таксі на території області». Питання про обов’язкове оснащення автомобілів таксометрами на засіданнях робочої групи викликає саме жваве обговорення.

Так, позиція муніципальних утворень — не вводити обов’язкове оснащення таксометрами, оскільки на місцях вже давно склалися певні розцінки, ні підприємці, ні самі жителі не хотіли б щось міняти.

Тим більше, за федеральним законодавством наявність таксометра не є обов’язковою нормою, і підприємець сам вирішує, за якою системою буде працювати — з таксометром або по фіксованій платі.

Не менше суперечок викликає питання про єдиній колірній гамі для автомобілів. На думку представників асоціації томських таксі, це спричинить витрати, які відіб’ються на вартості проїзду.

Депутати комітету з економічної політики вирішили поцікавитися думкою інтернет-аудиторії про ці новації, щоб врахувати його при доопрацюванні поправок. Відвідувачам порталу пропонується відповісти на питання анкети або розгорнуто висловити свою позицію у відповідній темі форуму сайту. Експрес-опитування триватиме до 26 вересня. У Томську

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close